Stigma 777 party

Niekonwencjonalny projekt łodzi imprezowej

Pomysł takiej łodzi powstał trochę przypadkiem. Gdy w ciepły letni wieczór w porcie jachtowym impreza -z braku miejsca na pokładzie- musiała przenieść się na ląd. Sugestia zaprojektowania większej, całkowicie otwartej łodzi nie ma odpowiednika u konkurencji.

Marzenia się spełniają. Spotkanie z przyjaciółmi na luksusowej, pływającej łodzi? Tak, to już możliwe. Na komfortowej STIGMA 777 będziesz raczyć się winem i krewetkami i cieszyć doborowym towarzystwem, chłonąc piękne widoki i upajając świeżym powietrzem. Przeżyj romantyczny wieczór pod gwiazdami, z lekką bryzą i miłym kołysaniem fal.

STIGMA 777 to elektryczna, cicha łódź na towarzyskie spotkania i eventy przeznaczona dla 12 osób. Została zaaranżowana wokół miejsca spotkania uczestników rejsu – dwóch stołów otoczonych wygodnymi kanapami, z panelem barmańskim łączącym obie przestrzenie.
Łódź wyposażamy w światła LED, nagłośnienie, lodówkę, kuchenkę lub grill, zlewozmywak. Na pokładzie może także znaleźć się wc.

To wymarzone miejsce na małą imprezę.

STIGMA 777 party

Możemy wykonać każdą możliwą aranżację kolorystyczną. Możemy dodać firmowy branding.

Oprócz jej podstawowego przeznaczenia, czyli miejsca na niekonwencjonalna imprezę, łódź może zostać wykonana i wyposażona do innych zadań. Jak spotkania biznesowe, okolicznościowe lub dowolnie zaproponowane przez klienta.

STIGMA 777 party

Cena z napędem i akumulatorami 64 000 €